O salonie

Salon został założony w maju 1998 roku. Do lipca 2013r. mieścił się w 4 lokalizacjach. W chwili obecnej nasz Salon mieści się na ul. Adama Boryczki.  Sukcesy zapewniają nam częste szkolenia pod okiem specjalistów. Usługi wykonujemy na profesjonalnych kosmetykach amerykańskiej firmy MATRIX. Posiadamy pełen asortyment kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji, które można u nas także kupić w atrakcyjnych cenach.

Posiadamy umiejętności, które pozwalają nam wykorzystać pełen zakres usług fryzjerskich m.in. indywidualne dobieranie fryzury do kształtu twarzy, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, koloryzacja, pielęgnacja włosów, trwałe prostowanie.  Nasz Salon otwarty jest dla każdego klienta, zapewniamy kompleksową usługę wraz  z oceną jakości włosów oraz udzielamy porady co do ich pielęgnacji.

ANETA – właścicielka salonu. Od 1997 roku profesjonalnie zajmuje się fryzjerstwem. W 2005r. otrzymała tytuł Mistrza. Jest szkoleniowcem od 1998r. a od 2003r. należy do grupy artystycznej w firmie L'Oreal „Matrixart”. Uczestniczy w szkoleniach krajowych jak i zagranicznych akademii pod okiem najlepszych stylistów. Z pasją tworzy różnorodne fryzury damskie oraz męskie, uwielbia kreatywne upięcia. Kreuje stylizacje poprzez precyzyjne strzyżenie, rzeźbienie oraz nadanie im odpowiedniej formy. Jej ręka wyszkoliła mnóstwo młodocianych pracowników.